2005 yılında başlayan bir serüven...

İLTAWEB TASARIM, 2005 yılında Balıkesir’de kurulmuştur.Daima ilk günkü heyecanımız ile çalışarak büyük projelere imza atıyor, müşterilerimizden aldığımız olumlu dönüşleri motivasyon kaynağımız yapıyoruz. Bu motivasyonu da kaliteli hizmete çeviriyoruz. Merkezi Balıkesir’de bulunan şirketimiz Türkiye'nin her yerine hizmet sunmaktadır.

Şirketimiz, internetin günümüzdeki yüksek etkisini, yararlarını ve getirisi bilincini en doğru şekilde müşterilerine aktarıyor, yönlendiriyor, kazandırıyor. Biz yılların verdiği deneyimle yaptığımız işin farkında olup tüm konular üzerinde büyük önemle duruyoruz. Her saniye gelişen ve değişen internet ortamında müşterilerimiz haklı olarak desteğe ihtiyaç duyabiliyor. Bu noktada bizde müşterilerimizin hizmet aldıkları süre boyunca 7/24 ücretsiz destek hattımız ile daima hizmetindeyiz.

Şirketimizin bugün yakaladığı potansiyelin en önemli faktörleri; fiyatları tutabileceği minimum seviyede tutması, müşterileri ile uzun soluklu çalışma isteği ve sorunlara anında çözüm sağlayabilmesidir. Türkiye ve Almanya'da bulunan sunucularımız ile kesintisiz web yayını ve e-posta hizmeti sağlamaktayız. Bunun yanında internet reklamcılığı ile firmanızı ya da kurumunuzu daima göz önünde tutarak olumlu geri dönüşler almanıza destek olmaktayız.

En büyük arzumuz çalıştığımız kişi/kurumların internetten en doğru ve en sağlıklı şekilde verim alabilmelerini sağlamaktır.